PŘEČTĚTE SI, CO O KURZU 10 PRSTŮ ŘÍKAJÍ JEHO ABSOLVENTI.

Když jsem se před pár lety začínala učit psát všemi deseti, moc mi to nešlo. Nedokázala jsem přesně dát prsty na svá místa. Postupem času a trpělivostí mou i pana profesora Hochmana se to začalo zlepšovat. S trochou nadsázky mohu říci, že jsem to zvládla na výbornou. Pro mě je to teď jedna z důležitých věcí při práci na počítači, která skýtá mnoho výhod. Ušetří mi čas, který pak mohu využít ke studiu na vysoké škole.
Kristýna Herzánová, 20 letPetrova bývalá studentka z gymnázia
Už před lety jsem psal všema dvěma slušnou rychlostí, pár lidí si toho dokonce všimlo. Neměl jsem žádnou velkou touhu učit se psát všemi deseti. Když jsem ale zjistil, že se to dá naučit i online, věděl jsem, že přišla moje chvíle. Prakticky ještě před dokončením kurzu jsem přešel na psaní běžných textů a dokonce i programování bez koukání na klávesnici a už bych neměnil. Pokud jste nad touhle dovedností někdy uvažovali a nikdy nezačali, nebo začali a vzdali to, teď je ten pravý čas to rozseknout. Neříkám, že to bude procházka růžovým sadem, ale stačí dodržet instrukce a úspěch je zaručen.
Petr Diblík (petrdiblik.cz), 36 letAbsolvent online kurzu 10 prstů
Děkuji za nejlepší kurz který znám, zvládla jsem velmi brzy celou klávesnici a mám z toho velikou radost. Přeji mnoho dalších spokojených lidiček.
Monika Daniela Zajfertová, 14 letAbsolventka online kurzu 10 prstů
Psaní všemi deseti jsem zpočátku neměl moc rád, protože jsem při psaní písmena „f“ a mezerníku úplně neviděl, kam to vlastně vede. Po několika lekcích a nějakém tom cvičení doma, jsem najednou přišel na to, že dokážu psát rychle a bez chyb víceméně i se zavázanýma očima. To, že jsem se před pár lety mořil nad klávesnicí při Vašich hodinách informatiky, teď zúročuji při psaní čehokoli a značně mi to ulehčuje vysokoškolské studium.
David Suchánek, 20 letPetrův bývalý student z gymnázia
Kurz byl skvělý, nic bych na něm neměnila. Možnost individuálního časového rozložení lekcí bez nutnosti kamkoli dojíždět mi naprosto vyhovovala.
Věra Wenzliková, 28 letAbsolventka online kurzu 10 prstů
Byla jsem s kurzem naprosto spokojená, velice dobře investované peníze, doporučila bych všem :)
Veronika Katrušinová, 23 letAbsolventka online kurzu 10 prstů
Velice přínosný kurz, každý den jsem se těšila na další lekci, i když u některých z nich nebylo úspěšné absolvování z nejlehčích.
Tereza Štočková, 29 letAbsolventka online kurzu 10 prstů
Velice přehledně udělaný kurz. Poučná videa s vysvětlujícími komentáři. Komunikativní lektor, který rád zodpoví vaše dotazy i e-mailem.
David Tomkiv, 49 letAbsolvent online kurzu 10 prstů
Pomocí tohoto kurzu jsem získala novou dovednost, opravdu mě naučil psát všemi 10-ti prsty. Ne vždy to bylo jednoduché, některé lekce jsem si musela několikrát zopakovat, ale stálo za to vydržet a kurz dokončit.
Ivona Márová, 30 letAbsolventka online kurzu 10 prstů
Kurz fajn, myslím, že bez něj bych to vzdala, pokud bych se rozhodla, že se budu učit psát všemi deseti jako samouk apod. Myslím, že pomůže i to, že si člověk za něco zaplatí, i to motivuje. Jsou totiž části, kde ta chuť a motivace dochází, zvlášť, pokud člověk (jako já) píše obstojně rychle i bez správného prstokladu...
MUDr. Petra Brachtlová, 36 letAbsolventka online kurzu 10 prstů

Pokračujte zde:

10prstufavico_1

10prstufavico_1

10prstufavico_1