(Tato nabídka je určena pro firmy. Kompletní informace pro nefiremní zákazníky včetně zajímavých rozhovorů a jiných užitečných informací najdete na titulní stránce www.10prstu.cz)

Vstup do kurzu 10 prstů je OTEVŘEN

S objednávkou kontaktujte svého prodejce, zajistí Vám množstevní slevu pro Vaši firmu.

 

Ukázka z kurzu:

Návody a zkušenosti, které ode mě získáte, jsou výsledkem mého cca  desetiletého snažení  - zprvu jako samouka a věčného studenta, kterému se jednoduše nedařilo, a později jako profesionála, který byl donucen dotáhnout vše do úspěšného konce a nakonec vyučoval psaní všemi deseti prsty malé děti na základní škole i prakticky dospěláky na gymnáziu. Věci, které ve svém kurzu budu učit, fungují. Fungují opravdu dobře. Naučili se psát ostatní, naučíte se i Vy. Neříkám, že to bude vždy jen jednoduché - bude zapotřebí Vaší akce a hlavně toho, abyste se nevzdávali při prvním neúspěchu. Dá se to shrnout paradoxně i jinak: je třeba pouze chtít. Dlouhé minuty nebo hodiny - čas, který denně získáte svou rychlostí - rozhodně stojí za to. Já jsem živým důkazem. Dnes si nedokážu představit, že bych datloval tak pomalu jako dřív. Moje práce mohla být efektivnější a rychlejší. Nyní to tak mám a Vy to tak můžete mít také.

Zvu Vás do tohoto intenzivního kurzu, který bude trvat 6 týdnů. Pracovat budeme den co den 30 - 60 minut (záleží na tom, jak to komu z Vás  půjde).

Intenzivní školení na psaní všemi deseti prsty na klávesnici u nás stojí 5 i více tisíc, a to musíte na školení dojíždět. Také jsou školení přibližně za polovinu, kde se za půl dne dozvíte základní informace a potom jste odkázáni na samostatnou práci bez jakéhokoli dalšího vedení, podpory nebo motivace.

Já jsem se rozhodl, že můj kurz bude intenzivní a zpětnou vazbu ode mě budete dostávat každý den tak dlouho, dokud nebudete psát rychlostí blesku a to poslepu. Chtěl jsem, aby byl kurz za cenu, kterou bych si mohl dovolit i já před deseti lety. Kéž by něco takového tehdy bylo. Ušetřil bych si dlouhé týdny a měsíce oťukáváním něčeho neznámého.

Jako člen kurzu 10 prstů získáte:

Kurz 10 prstů - 1300 Kč

(Základní cena bez slevy za hromadnou objednávku v minimálním počtu 2 licencí. Pro jednotlivé objednávky přejděte prosím na www.10prstu.cz)

  • 45 kroků, které naučí i úplného začátečníka psát všemi deseti prsty na klávesnici rychle i se zavázanýma očima
  • každý den jedna lekce s podrobnými videoinstrukcemi s výzvou k akci
  • podpůrný software zdarma (pro Windows nebo Linux), který Vám pomůže k rychlejšímu zvládnutí celého kurzu
  • denně zajímavé video, které souvisí s psaním na klávesnici (historie, technické novinky, zajímavosti, praktické věci, které upotřebíte u psaní atp.) - to budiž motivace a zároveň odměna za vaše pokroky v kurzu
  • motivační citát pro každý den kurzu, který Vás nenechá se vzdát!

Dnes navíc získáte následující BONUS

  • typograficka_pravidla_3dTypografická pravidla při psaní na klávesnici (aneb jak psát správně čárky, závorky, procenta, datum atp.) - dovednost navíc, kterou využijete v každé větě, kterou budete psát - 250 Kč - 0 Kč

Za své produkty vždy ručím zárukou spokojenosti a garancí vrácení peněz. Kurz 10 prstů si dává za cíl vás naučit psát všemi deseti prsty na klávesnici tak, abyste byli při psaní rychlí a nemuseli se zdržovat koukáním na klávesnici.  Pokud byste ale do čtrnácti dní usoudili, že pro vás tento kurz není, nic se neděje. Vrátím Vám peníze zpět… bez otázek. Nic tedy neriskujete. Zamyslete se však nad tím, co můžete získat, když to alespoň zkusíte…

 

Reference

Přečtete si, co o mých kurzech říkají jejich absolventi, kteří už mé rady využívají v každodenní praxi. Další příběh může být ten váš:

Když jsem se před pár lety začínala učit psát všemi deseti, moc mi to nešlo. Nedokázala jsem přesně dát prsty na svá místa. Postupem času a trpělivostí mou i pana profesora Hochmana se to začalo zlepšovat. S trochou nadsázky mohu říci, že jsem to zvládla na výbornou. Pro mě je to teď jedna z důležitých věcí při práci na počítači, která skýtá mnoho výhod. Ušetří mi čas, který pak mohu využít ke studiu na vysoké škole.
Kristýna Herzánová, 20 letPetrova bývalá studentka z gymnázia
Už před lety jsem psal všema dvěma slušnou rychlostí, pár lidí si toho dokonce všimlo. Neměl jsem žádnou velkou touhu učit se psát všemi deseti. Když jsem ale zjistil, že se to dá naučit i online, věděl jsem, že přišla moje chvíle. Prakticky ještě před dokončením kurzu jsem přešel na psaní běžných textů a dokonce i programování bez koukání na klávesnici a už bych neměnil. Pokud jste nad touhle dovedností někdy uvažovali a nikdy nezačali, nebo začali a vzdali to, teď je ten pravý čas to rozseknout. Neříkám, že to bude procházka růžovým sadem, ale stačí dodržet instrukce a úspěch je zaručen.
Petr Diblík (petrdiblik.cz), 36 letAbsolvent online kurzu 10 prstů
Děkuji za nejlepší kurz který znám, zvládla jsem velmi brzy celou klávesnici a mám z toho velikou radost. Přeji mnoho dalších spokojených lidiček.
Monika Daniela Zajfertová, 14 letAbsolventka online kurzu 10 prstů
Psaní všemi deseti jsem zpočátku neměl moc rád, protože jsem při psaní písmena „f“ a mezerníku úplně neviděl, kam to vlastně vede. Po několika lekcích a nějakém tom cvičení doma, jsem najednou přišel na to, že dokážu psát rychle a bez chyb víceméně i se zavázanýma očima. To, že jsem se před pár lety mořil nad klávesnicí při Vašich hodinách informatiky, teď zúročuji při psaní čehokoli a značně mi to ulehčuje vysokoškolské studium.
David Suchánek, 20 letPetrův bývalý student z gymnázia
Kurz byl skvělý, nic bych na něm neměnila. Možnost individuálního časového rozložení lekcí bez nutnosti kamkoli dojíždět mi naprosto vyhovovala.
Věra Wenzliková, 28 letAbsolventka online kurzu 10 prstů
Byla jsem s kurzem naprosto spokojená, velice dobře investované peníze, doporučila bych všem :)
Veronika Katrušinová, 23 letAbsolventka online kurzu 10 prstů
Velice přínosný kurz, každý den jsem se těšila na další lekci, i když u některých z nich nebylo úspěšné absolvování z nejlehčích.
Tereza Štočková, 29 letAbsolventka online kurzu 10 prstů

 

Jako členové kurzu 10 prstů dokážete psát velice rychle a bez koukání na klávesnici. Díky technikám v kurzu ukázaným budete, stejně jako já, šetřit desítky minut nebo i hodiny času denně, které můžete využít pro jinou práci, pro zábavu nebo relaxaci.

Petr

    Pokud jste ještě neviděli video s mistrem světa v psaní všemi deseti, rozhovor s nevidomým, který se naučil psát za pár dní nebo výuku jak psát na numerické klávesnici, podívejte se na ně na tomto odkazu.

Vstup do kurzu 10 prstů je OTEVŘEN

S objednávkou kontaktujte svého prodejce, zajistí Vám množstevní slevu pro Vaši firmu.